Ako najlepšie využiť doménu

Doménu najlepšie využijete pre vytvorenie vlastnej webovej stránky. Dnes už nie je nutné investovať do tvorby webovej stránky tisíce.

Jednoduchý web, ktorý si zvládnete vytvoriť sami

Doménu najlepšie využijete pre vytvorenie vlastnej webovej stránky. Dnes už nie je nutné investovať do tvorby webovej stránky tisíce. Jednoduchší web si zvládnete vytvoriť aj sami. Bez ohľadu na to, či to je firemný alebo osobný web. Superstránka je služba, ktorá vám sen o vlastnom webe zhmotní za pár minút.

 

Vlastná emailová adresa

Na doméne si vytvoríte aj vlastné emailové schránky. E-mailová adresa v tvare meno@mojadomena.sk bude na vašej vizitke vyzerať profesionálnejšie ako tvar meno366@mail-zadaro.sk. To platí najmä ak podnikáte. Pre podnikanie sú emaily na vlastnej doméne súčasť budovania imidžu a pôsobí to dôveryhodnejšie. Adresa webovej stránky je názov domény, rovnako ako časť firemnej emailovej adresy uvedenej za zavináčom. Vlastná SK doména sa tak stane vašou internetovou vizitkou.

 

Webová stránka na pár kliknutí

Pri objednávke webhostingu k doméne, si webovú stránku vytvoríte pomocou niektorého z redakčných systémov. Vybrané redakčné systémy je možné na hosting nainštalovať na jedno kliknutie. Systém je potom pripravený na vytvorenie obsahu webu – textov a obrázkov. To všetko bez znalosti programovania!

 

Internetový obchod pre podnikavých

Internet je priestor, kde ľahko nakúpite tovar a služby. Možnosti predaja a odbytu v online priestore sú široké. Prečo internet nevyužiť ako predajný kanál? Vytvorením internetového obchodu na vlastnej doméne môžete začať svoje podnikanie hneď. Zákazníkov budete vedieť osloviť vrámci celého Slovenska. E-shop je vhodný aj pre podnikateľov s vlastnou kamennou predajňou ako ďalšia možnosť odbytu a predaja tovaru.

 

Pred spustením internetového obchodu budete potrebovať webhosting. Podobne ako pri redakčných systémoch, aj pri internetovom obchode máte možnosť inštalácie internetového obchodu na jedno kliknutie. E-shop si môžete nechať vytvoriť aj na mieru. Odporúča sa to v prípade rozsiahlejších obchodov s väčším množstvom tovaru.

Späť na zoznam tém

Na tomto webe používame súbory cookie, aby sme mohli zaistiť jeho plnú funkčnosť, analyzovať návštevnosť a prípadne vhodne prispôsobiť obsah a reklamu konkrétnym užívateľom. Všetky takto získané informácie spracovávame v súlade s dokumentom Vyhláseniem o ochrane osobných údajov.