Hosting pre Wordpress

WordPress patrí k najpoužívanejším platformám pre tvorbu webov či blogov.

Kvalitný a spoľahlivý webhosting je najdôležitejším predpokladom fungovania akejkoľvek webovej stránky. WordPress nie je výnimkou. Patrí k najpoužívanejším platformám pre tvorbu webov či blogov, pretože je mimoriadne intuitívny a jednoduchý. Ak si svoje osobné či firemné stránky chcete tvoriť sami, Wordpress s webhostingom u nás je pre vás tým najideálnejším riešením.

Výhody Wordpressu:

  • je zadarmo
  • je bezpečný
  • má mnoho rozšírení
  • má široký výber šablón
  • jednoduchá tvorba a úprava obsahu
  • responzívny dizajn


Ak váhate, či si svoj web vytvoríte pomocou Wordpressu, nemáte sa čoho báť. So správnym nastavením alebo prevodom stránok od iného poskytovateľa webhostingu vám ochotne pomôžu naši špecialisti. Webhosting pre WordPress u nás poskytne vášmu webu to najlepšie pre jeho chod a správne fungovanie. Pri výbere webhostingu si môžete vybrať zo štyroch webhostingových balíčkov, ktoré sú ušité na mieru rôznym zákazníkom. Všetkým však zabezpečíme špičkový webhosting s kvalitným technickým zázemím a nonstop zákazníckou podporou. Ak máte ohľadom hostingu pre WordPress otázky, kontaktujte nás.

Späť na zoznam tém

Na tomto webe používame súbory cookie, aby sme mohli zaistiť jeho plnú funkčnosť, analyzovať návštevnosť a prípadne vhodne prispôsobiť obsah a reklamu konkrétnym užívateľom. Všetky takto získané informácie spracovávame v súlade s dokumentom Vyhláseniem o ochrane osobných údajov.