Webhosting zadarmo pri prechode od konkurencie

Prejdite k nám a dostanete 100 % webhostingu navyše.

Chcete webhosting zadarmo? Prejdite k nám a dostanete 100 % webhostingu navyše. Je to mimoriadne jednoduché. Stačí, keď si k nám prenesiete svoje webové stránky. S ich prevodom od starého poskytovateľa vám rýchlo a ochotne pomôžu naši špecialisti.
 

Prečo webhosting u nás?

U nás si môžete vybrať zo štyroch webhostingových balíčkov, ktoré sú šité pre potreby rôznych zákazníkov. Všetky dáta sú bezpečne uložené na mirrorovanom storage klastri. Primárny klaster sa nachádza v datacentre DC Tower a sekundárny v datacentre Casablanca. Dáta sa denne zálohujú v rámci primárneho klastra a jeho obsah sa pravidelne preklápa aj na sekundárny klaster, ktorý slúži ako záloha v prípade problémov s primárnym klastrom. Všetky vaše dáta sú teda v úplnom bezpečí a nemusíte sa obávať, že by ste o ne prišli.
 

Ako získať 100 % webhostingu navyše?

Webhosting navyše získate jednoducho po splnení nasledujúcich dvoch krokov:

 1. Objednajte si jeden z balíčkov v našej ponuke.
 2. Do poznámky pripíšte heslo “100 % webhostingu naviac”.

Podmienky akcie

 • Akcia 100% webhostingu navyše platí pre nové objednávky akéhokoľvek webhostingového balíčku (Štart, Komplet, Firma, Expert).
 • Akcia sa vzťahuje na objednané a zaplatené služby na obdobie minimálne pol roka.
 • Webhosting, ktorý k nám prenášate, musí byť platený minimálne pol roka a musí byť prevádzkovaný pod rovnakou doménou (adresou) 2. úrovne ako u starého poskytovateľa.
 • Pri objednávke nového webhostingu je nevyhnutné uviesť doménu (adresu existujúcich stránok), ktorú prenášate. Pri objednávke balíčka Štart a Komplet uveďte názov vašej domény pri objednávke. Pri balíčkoch Firma a Expert napíšte názov domény do poznámky.
 • ACTIVE 24 si vyhradzuje právo na kontrolu existencie domény u iného poskytovateľa, a to prípadnou žiadosťou o zaslanie staršej faktúry za webhosting.
 • ACTIVE 24 zriadi bonusový webhosting vo forme dvojnásobku zaplateného obdobia v lehote 14 dní od zaplatenia objednaného webhostingu.
 • ACTIVE 24 si v prípade akýchkoľvek pochybností vyhradzuje právo odmietnuť požiadavku o uplatnenie akcie "100% webhostingu naviac".
   

Späť na zoznam tém

Na tomto webe používame súbory cookie, aby sme mohli zaistiť jeho plnú funkčnosť, analyzovať návštevnosť a prípadne vhodne prispôsobiť obsah a reklamu konkrétnym užívateľom. Všetky takto získané informácie spracovávame v súlade s dokumentom Vyhláseniem o ochrane osobných údajov.