E-mailové schránky

Na svojej doméne môžete prevádzkovať e-mailové schránky prostredníctvom služby ACTIVE 24 E-mail. Vaša adresa bude vase.meno@vasa-domena.sk. Takú krátku a výstižnú e-mailovú adresu si každý ľahko zapamätá, naviac bude vyzerať omnoho lepšie ako jozef-novak-77@mam-to-zadarmo.sk. Svojim známym, kolegom i ostatným ľuďom tak uľahčíte komunikáciu s vami.

Objednať

Vyberte si riešenie, ktoré vás neobmedzuje

U e-mailových schránok býva často problémom ich malá veľkosť. Niekto sa vám pokúša poslať e-mailovú správu s prílohou, ale správa nemôže byť doručená, pretože je vaša schránka plná. Je preto dobré dbať na parametre e-mailovej služby, ktorú používate alebo mienite objednať a zaplatiť. Pri riešení ACTIVE 24 E-mail je priestor každej schránky 10 GB, so schránkou PLUS ho môžete navýšiť až na 30 GB.

Koľko ACTIVE 24 E-mail stojí?

Základný balíček služby ACTIVE 24 E-mail stojí 1,99 € bez DPH mesačne a zahŕňa päť schránok. Ak by vám päť schránok nestačilo, môžete si prikúpiť neobmedzený počet ďalších adries, každá schránka naviac vás vyjde na 0,3 € bez DPH mesačne. Ak by ste teda potrebovali 10 schránok, zaplatíte za nich mesačne 3,31 € bez DPH, kapacita každej schránky bude 10 GB. Svoje schránky môžete vylepšiť tým, že pre nich za 2,99 € bez DPH mesačne prikúpite variantu PLUS. Kapacita schránky sa zvýši na 30 GB a budete mať k dispozícii ďalšie funkcie, napr. ActiveSync pre ľahké prepojenie schránky s vašim mobilným telefónom.

Poštu si prečítate v modernom Webmaili

Pro práci s poštou je v rámci služby ACTIVE 24 E-mail k dispozícii moderný Webmail s responzívnym dizajnom, ktorý je vhodný i pre prácu v mobile alebo tablete. Ku svojej schránke môžete pristupovať i z poštových programov, kde sa dajú použiť protokoly POP3 i IMAP. Pomocou funkcie OutlookSync prepojíte svoju schránku vrátane adresárov, kalendára alebo úloh s programom Outlook.

Správa e-mailových schránok

Správa e-mailov sa prevádza v Zákazníckom centre, kde si vytvárate jednotlivé e-mailové schránky a nastavujete im ďalšie parametre. Ako správca tu máte prehľad o zaplnení všetkých schránok.

Objednávku a ďalšie informácie nájdete na našom webe

Ak vás ponuka zaujala, môžete si ACTIVE 24 E-mail jednoducho objednať. Základný balíček obsahuje päť e-mailových adries, ak potrebujete ďalšie alebo chcete využiť niektorú z doplnkových služieb, stačí upraviť objednávku v košíku. Je možné registrovať si novú doménu alebo využiť už existujúce doménové meno. Ďalšie návody týkajúce sa služby ACTIVE 24 E-mail nájdete v nápovede.

Objednať

Uvedené ceny sú bez DPH.

Na tomto webe používame súbory cookie, aby sme mohli zaistiť jeho plnú funkčnosť, analyzovať návštevnosť a prípadne vhodne prispôsobiť obsah a reklamu konkrétnym užívateľom. Všetky takto získané informácie spracovávame v súlade s dokumentom Vyhláseniem o ochrane osobných údajov.