E-mailové schránky

Na svojej doméne môžete prevádzkovať e-mailové schránky. Vaša adresa bude vase.meno@vasa-domena.sk. Takú krátku a výstižnú e-mailovú adresu si každý ľahko zapamätá, naviac bude vyzerať omnoho lepšie ako jozef-novak-77@mam-to-zadarmo.sk. Uľahčíte tak vašim známym, kolegom i ostatným ľuďom komunikáciu s vami.

Objednať

Vyberte si riešenie, ktoré vás neobmedzuje

U e-mailových schránok býva často problémom ich malá veľkosť. Niekto sa vám pokúša poslať e-mailovú správu s prílohou, ale správa nemôže byť doručená, pretože je vaša schránka plná. Je preto dobré dbať na parametre e-mailovej služby, ktorú používate alebo mienite objednať a zaplatiť. Napríklad Extra Mail od ACTIVE 24 ponúka diskový priestor s veľkosťou od 1 GB do 50 GB. Podľa vašich požiadaviek si objednáte toľko miesta, koľko budete potrebovať. Diskový priestor je taktiež možné dodatočne navýšiť. Počet e-mailových schránok je neobmedzený.

Koľko Extra Mail stojí?

Ponuka Extra Mailu začína na 1 GB priestoru s cenou 1,80 €/mesiac. Táto cenovo najvýhodnejšia varianta bude zrejme vhodná pre jednu alebo niekoľko málo e-mailových schránok. Pre náročnejších zákazníkov máme pripravené ďalšie varianty s väčším priestorom, ktorý môže byť veľký až 50 GB. Napríklad za 5 GB zaplatíte 4,24 € /mesiac, za 20 GB potom 14,08 €/mesiac. Najvyššia ponuka poskytuje plných 50 GB priestoru pre e-mailové schránky, cena je 35,12 €/mesiac.

Poštu si vyzdvihnete cez web alebo v Outlooku či inom programe

Poštu si budete vyberať ako obvykle, napr. v programe Microsoft Outlook. Ku schránkam môžete pristupovať cez protokoly IMAP a POP3. Ak budete na dovolenke, môžete skontrolovať poštu z akéhokoľvek počítača, ktorý je pripojený k internetu. Stačí sa pripojiť na adresu https://webmail.active24.cz a zadať prístupové meno a heslo k vašej schránke.  Súčasťou Extra Mailu sú všetky bezpečnostné funkcie ako je antivírusová ochrana, antispamový filter a zálohovanie. Vaše správy nebudú obsahovať reklamu na rozdiel od väčšiny tzv. freemailových služieb, kde je možné získať e-mailovú schránku zadarmo.

Správa e-mailových schránok

Správa e-mailov sa prevádza v Zákazníckom centre, kde si vytvárate jednotlivé e-mailové schránky, určujete ich veľkosť a nastavujete ďalšie parametre. Veľmi užitočnou službou môže byť upozornenie, ktoré vám pošleme v prípade, že daná e-mailová schránka je takmer zaplnená. Sami si môžete zvoliť presný limit, pri dosiahnutí ktorého vám pošleme správu, vrátane frekvencie opakovaných upozornení.

Objednávku a ďalšie informácie nájdete na našom webe

Ak vás ponuka zaujala, môžete si Extra Mail jednoducho objednať. Najskôr si zvolíte variantu služby podľa toho, koľko gigabajtov priestoru budete pre svoje schránky potrebovať. Potom si zvolíte doménu, na ktorej budú e-maily zriadené. Je možné registrovať si novú doménu alebo využiť už existujúce doménové meno. Ďalšie návody týkajúce sa služby Extra Mail nájdete v nápovede.

Objednať

Uvedené ceny sú bez DPH.

Tento web používa soubory cookie. Ďalším prezeraním tohto webu vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookies. Viac informácií