Elektronický obchod

Na internete môžete dnes predávať tovar a služby bez väčších investícií a zákazníci potom nemusia chodiť k vám do obchodu, ale môžu 24 hodín denne nakupovať vo vašom e-shope. Ak máte doménu, môžete si na nej vlastný elektronický obchod zriadiť veľmi jednoducho. ACTIVE 24 ponúka niekoľko variantov e-shopových riešení s mnohými zaujímavými funkciami.

e-shop ACTIVE 24

E-shop ACTIVE 24 vo svojej plnej verzii podporuje napríklad splátkový predaj, šablóny vzhľadu, napojenie na účtovné systémy Pohoda, Money S3 alebo Vario, export a import dát vo formátoch .xml a .xls, silné marketingové nástroje ako napojenie na vyhľadávače tovaru, GoogleAnalytics, strážny pes, odberatelia noviniek, platobná brána PayU a PayPal a v neposlednej rade širokú škálu preddefinovaných i voliteľných príznakov pre tovar a definíciu zliav.

Zobraziť prehľad parametrov a cien

E-shopy ACTIVE 24 umožňujú spravovať až 20 000 položiek a sú hostované na zdieľanom hostingu Windows Server 2012 R2 Standard. Súčasťou e-shopu u ACTIVE 24 je 1 GB pre e-maily a štandardná zákaznícka podpora 24/7 dní v týždni.

E-shop si môžete nezáväzne vyskúšať v 14-dennej Trial verzii. Ak sa rozhodnete prejsť na platenú verziu, budú vaše dáta z Trial verzie prenesené do plnej verzie e-shopu.

Vyskúšať e-shop Trial

E-shop ponúkameme v 3 balíčkoch – najjednoduchší E-shop Standard v cene 10,99 €/mesiac, E-shop Profi v cene  35,99 €/mesiac a plnú verziu Premium v cene 75,99 €/mesiac. K balíčkom Standard a Profi si môžete dokúpiť moduly, ktoré nie sú ich súčasťou. Možnosť zmeniť konfiguráciu e-shopu nájdete v  Zákaznickom centre ACTIVE 24. Pre všetky platené verzie e-shopu platí garancia vrátenia peňazí do 30 dní od zriadenia e-shopu.

Objednať E-shop Premium

 

Uvedené ceny sú bez DPH.

Na tomto webe používame súbory cookie, aby sme mohli zaistiť jeho plnú funkčnosť, analyzovať návštevnosť a prípadne vhodne prispôsobiť obsah a reklamu konkrétnym užívateľom. Všetky takto získané informácie spracovávame v súlade s dokumentom Vyhláseniem o ochrane osobných údajov.