Presmerovanie

Máte doménu, ale nemáte webové stránky, elektronický obchod ani fotogalériu na svojej vlastnej doméne. I tak je doménu možné zmysluplne využiť. Môžete si nechať presmerovať návštevníkov vašej domény na inú webovú adresu alebo len presmerovať e-maily došlé na vašu doménu.

Objednať

Webforward

Služba Webforward presmeruje návštevníkov ktorí zadajú do adresného riadku prehliadača názov vaše domény, na zvolenú webovú adresu. Môžete tak „zbierať náhodných okoloidúcich“, ktorí poznajú vašu doménu, a presmerovať ich tam, kam si budete priať. Presmerovanie je funkčné i pre všetky subdomény. Webforward si môžete aktivovať v Zákazníckom centre ku každej doméne registrovanej u ACTIVE 24.

Mailforward

Podobnú službu – Mailforward môžete využiť u e-mailových schránok. Ak si niekto bude pamätať názov e-mailových schránok na vašej doméne, napr. vase-meno@vasa-domena.sk, môžete taký e-mail presmerovať na vami zadanú e-mailovú adresu. Ak si službu Mailforward aktivujete, bude presmerovaný každý e-mail (tzv. doménový kôš), ktorý príde na akúkoľvek adresu na vašej doméne (čokoľvek@vasa-domena.sk). Mailforward si môžete aktivovať v Zákazníckom centre ku každej doméne registrovanej u nás.

Tento web používa soubory cookie. Ďalším prezeraním tohto webu vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookies. Viac informácií