Superstránka

Superstránka je webová stránka – vizitka, ktorá o vás prezradí, kto ste. Váš virtuálny obraz na internete môžete vyladiť podľa vlastných predstáv. Je ideálnym doplnkom k vlastnej doméne hlavne z 2 dôvodov: je užitočná a nič nestojí.

Vytvoriť Superstránku

Všetky siete na jednom mieste

Na vlastnej Superstránke môžete spojiť profily zo všetkých populárnych sociálnych sietí, z Facebooku, YouTube, Twittera alebo ďalších. Vaši priatelia a znamí si potom nemusia pamätať adresy vašich profilov a prezýviek na sociálnych sieťach, pretože všetko o vás nájdu pohodlne na jednom mieste, na vašej Superstránke.

Doména podľa vášho priania

Superstránka beží na vašej vlastnej doméne, u nás to bude väčšinou slovenská doména s koncovkou SK. Keby táto doména niekomu bola málo, nemusí zúfať. Superstránku je možné aktivovať i pre domény s inými koncovkami. Zoznam dostupných domén nájdete na www.active24.sk alebo priamo v Zákazníckom centre, ak už doménu máte.

Aké služby Superstránka zvládne

Superstránku – svoju webovú vizitku môžete prepojiť s nasledujúcimi službami:

  • Facebook – najpopulárnejšia sociálna sieť sveta
  • Twitter – sociálna sieť pre krátke oznámenia do 140 znakov
  • blog – keď 140 znakov nestačí a máte niečo väčšie či dlhšie na srdci
  • YouTube – služba pre zdieľanie videí na internete
  • LinkedIn – sociálna sieť určená pre pracovné účely
  • Rajče, Picassa – fotoslužby, jedna domáca, druhá z dielne firmy Google
  • Vimeo – video služba
  • Mixcloud – hudobná služba pre diskžokejov a hudobných fanúšikov

Vyberte si dizajn

Vzhľad vašej Superstránky záleží len na vás. Je možné zvoliť vlastné rozloženie informácií na webovej stránke, rovnako tak je možné zvoliť požadovaný dizajn z ponukaných variantov. Ďalej je možné meniť farby existujúceho dizajnu, prípadne i pozadia vizitky alebo celej webovej stránky. Pozrite sa na nasledujúce video, ktoré ukazuje všetky možnosti prispôsobenia vzhľadu Superstránky.

Vytvoriť Superstránku

Superstránku si môžete zadarmo vyskúšať na www.superstranka.sk. Bude vám na to stačiť 5 minút času.

Na tomto webe používame súbory cookie, aby sme mohli zaistiť jeho plnú funkčnosť, analyzovať návštevnosť a prípadne vhodne prispôsobiť obsah a reklamu konkrétnym užívateľom. Všetky takto získané informácie spracovávame v súlade s dokumentom Vyhláseniem o ochrane osobných údajov.