Webhosting

Urobte ďalší krok k vlastnému webu. Po nákupe domény je na rade výber web hostingu. Zvoľte si podľa vašich potrieb z niekoľkých variantov.

Webhosting je zjednodušene povedané miesto na serveroch, kde sa ukladá obsah vášho webu. Nestačí mať preto len názov stránky, ale potrebujete aj priestor, kde sa budú ukladať všetky vaše súbory. Zvoľte si hosting presne podľa vašich potrieb. U nás si môžete vybrať z niekoľkých variantov.

Na webhostingu je možné prevádzkovať jednoduché osobné stránky i rozsiahle firemné prezentácie, redakčné systémy alebo elektronický obchod. Pri výbere web hostingu u nás si môžete vybrať zo štyroch webhostingových balíčkov, ktoré sú ušité na mieru rôznym zákazníkom. Zaistíme vám špičkový neobmedzený webhosting s kvalitným technickým zázemím a nonstop zákazníckou podporou.

Svoj hosting si môžete rozšíriť o Web Security, WordPress alebo Turbo hosting.

Webhostingové balíčky - Linux

Neobmedzený webhosting ponúkame už od balíčka Komplet za 1,79 € mesačne

Štart

0,79 € za mesiac
bez DPH

 

1 GBpriestoru

hostovanie 1 webu

FTP neobmedzene

bez databáze

KOMPLET

1,79 € za mesiac
bez DPH

 

neobmedzený priestor

hostovanie 1 webu

FTP neobmedzene

neobmedzene databáz

FIRMA

5,92 € 3,92 € za mesiac*
bez DPH

 

neobmedzený priestor

hostovanie až 5 webov

FTP neobmedzene

neobmedzene databáz

EXPERT

9,92 € 5,50 € za mesiac*
bez DPH

 

neobmedzený priestor

hostovanie až 10 webov

FTP neobmedzene

neobmedzene databáz

*Akciová cena platí len pre nové objednávky na prvé platobné obdobie. Na ďalšie platobné obdobie účtujeme štandardnú cenu podľa platného cenníka.

Neviete, ako si vybrať ten správny web hosting? Pozrite si detailné porovnanie balíčkov alebo nás kontaktujte a radi vám pomôžeme.

Inštalácia webu jedným kliknutím

Ak si chcete webové stránky vytvárať sami, môžete využiť redakčné systémy WordPress, Joomla alebo Drupal, ktoré sú súčasťou našich hostingových služieb. Ihneď po objednaní a zaplatení hostingu tak môžete začať vytvárať vlastné webové stránky.

Webhosting aj pre náročné aplikácie

Ak nechcete využívať redakčný systém a chcete si webovú aplikáciu naprogramovať sami, webhosting u ACTIVE 24 ponúka podporu všetkých dôležitých technológií.

Všetky vaše dáta budú bezpečne uložené na mirrorovanom storage klastri. Primárny klaster sa nachádza v datacentre DC Tower a sekundárny v datacentre Casablanca. Dáta sa denne niekoľkokrát zálohujú v rámci primárneho klastra a jeho obsah sa pravidelne preklápa aj na sekundárny klaster, ktorý je pripravený poskytnúť dáta, ak by vznikli problémy s primárnym klastrom. Všetky dáta sú teda v bezpečí a nemusíte sa obávať, že by ste o ne prišli.
 

Na tomto webe používame súbory cookie, aby sme mohli zaistiť jeho plnú funkčnosť, analyzovať návštevnosť a prípadne vhodne prispôsobiť obsah a reklamu konkrétnym užívateľom. Všetky takto získané informácie spracovávame v súlade s dokumentom Vyhláseniem o ochrane osobných údajov.