Webové stránky

Doménu už máte, nastal čas na ďalší krok. Vytvorte si na nej vlastné webové stránky. Skúste to so službou Moje stránky od ACTIVE 24 a uvidíte, že sa nejedná o žiadny veľký skok, ale o malý krôčik, ktorý zvládne úplne každý.

Profesionálne webové stránky si vytvoríte doslova za pár minút. . Vďaka intuitívnej službe Moje stránky na to nepotrebujete žiadne špeciálne technické zručnosti. Je to také jednoduché, že stačí, ak viete, ako sa používa klávesnica a myš.

Vytvorte si web podľa svojich predstáv

Vyberte si z niekoľkých stoviek hotových šablón alebo si vytvorte vlastnú tému. Grafický návrh môžete ľubovoľne upravovať, prvky ako napríklad obrázky, tlačidlá a polia pre text na stránky jednoducho umiestňujete pretiahnutím myši. Zostavenie vlastných weboviek je nielen ľahké, ale aj zábavné.

Vyskúšajte ZADARMO

Čo získate so službou Moje stránky ?

  • Webové stránky, ktoré si môžete sami vytvoriť a kedykoľvek aktualizovať
  • Viac ako 220 profesionálnych grafických šablón
  • Dokonalý prehľad o návštevnosti webu
  • Prepojenie na sociálne siete – Facebook, Pinterest, Twitter, Google+ a Tumblr.
  • Zákaznícku podporu 24 hodín 7 dní v týždni
  • V balíčku Standard a vyšších tiež e-mailové schránky na vlastne doméne
  • a mnoho ďalších zaujímavých funkcií

Ako to funguje

Do služby Moje stránky sa prihlásite priamo zo Zákazníckeho centra ACTIVE 24. Zvolíte si východiskovú tému a štýl grafickej šablóny, ktorú si následne môžete prispôsobiť a ľubovoľne upraviť. Pomocou funkcie drag&drop potom do stránky natiahnete všetky požadované widgety z ponuky v administrácii. Nakoniec vložíte vlastný obsah. Vzhľad stránok môžete priebežne kontrolovať pomocou náhľadu a nakoniec publikovať na internet. Kedykoľvek stránky potrebujete aktualizovať, stačí opäť vstúpiť do administrácie webových stránok a požadované úpravy v texte alebo dizajne previesť. Vyššie verzie služby Moje stránky podporujú tiež vytvorenie mobilnej verzie stránok a jednoduché publikovanie na Facebook.

Referencie

Vďaka veľkému výberu profesionálnych šablón i obrázkov v image banke, z ktorých si môžete vyberať, je výsledný vzhľad i funkcionalita vášho webu, vytvoreného pomocou Moje stránky, vždy perfektný. Pozrite sa na ukážkové weby .

Trial

Moje stránky si môžete vyskúšať na 14 dní nezáväzne a zadarmo v Trial verzii.

Vyskúšajte Moje stránky

Prehľad balíčkov a objednávka

Službu Moje stránky ponúkame v troch balíčkoch, odstupňovaných podľa rozsahu a nárokov na nadštandardné funkcie webových stránok, ktoré si v nich chcete vytvoriť. Moje stránky Start si môžete zaobstarať teraz len za 1 €/mesiac, Moje stránky Standard za 7 €/mesiac a Moje stránky Premium za 15 €/mesiac bez DPH.

Porovnajte balíčky

Získajte hosting pre všetky redakčné systémy

Služba Moje stránky je najjednoduchšou a najefektívnejšou cestou ku kvalitnému webu. Ak z nejakého dôvodu dávate prednosť inému redakčnému systému, je nutné zvlášť zariadiť ešte webhosting. Na ňom je systém umiestnený, smeruje sem aj vaša doména, na ktorej sú stránky prevádzkované. Obľúbené sú systémy Wordpress, Joomla alebo Drupal. Všetky tieto systémy sú dostupné zadarmo a môžete si ich nainštalovať na webhosting u Active 24 jedním kliknutím.

 

Ak vám stačia jedny stránky na jednej doméne, odporúčame vám neobmedzený webhosting Komplet od ACTIVE 24 za 1,79 € na mesiac bez DPH. Ak si zvolíte variantu neobmedzeného hostingu Firma za od 5,92 € 3,92 € mesačne bez DPH, môžete pokojne prevádzkovať až 5 samostatných webových prezentácií.

Na tomto webe používame súbory cookie, aby sme mohli zaistiť jeho plnú funkčnosť, analyzovať návštevnosť a prípadne vhodne prispôsobiť obsah a reklamu konkrétnym užívateľom. Všetky takto získané informácie spracovávame v súlade s dokumentom Vyhláseniem o ochrane osobných údajov.