Pridať služby na doménu

Registrácia novej domény je len začiatok. K doméne si môžete zakúpiť alebo zadarmo aktivovať ďalšie služby, ktoré vám pomôžu s propagáciou vašej firmy alebo osoby na internete.

 • Webové stránky

  Vytvorte si vlastný profesionálne web. So službou Moje stránky nepotrebujete žiadne znalosti programovania ani grafiky. Vyberte si zo stoviek hotových návrhov alebo si jednoducho pripravte vlastné.

  Od 1  € mesačne

 • Webhosting

  Doménu už máte, pokračujte teda ďalej na úspešnej ceste k vlastným webovým stránkam. Začnite výberom a objednávkou webhostingu. Stačí pár kliknutí myšou a váš nový web je na svete.

  Od 0,80 € mesačne

 • Elektronický obchod

  Mienite predávať tovar alebo služby na internete, kde vás zákazník zastihne 24 hodín denne? Máme pre vás niekoľko typov elektronických obchodov, pre najmenších i väčších obchodníkov.

  Od 10,99 € mesačne

 • Superstránka

  Ku každej doméne si môžete aktivovať Superstránku. Je to webová vizitka, ktorá spojí vaše profily na populárnych sociálnych sieťach na jednom mieste. Jednoducho sa tak predstavíte svojim priateľom, skutočným i virtuálnym.

  Zadarmo

 • E-mailové schránky

  Ľahko zapamätateľná e-mailová adresa na vlastnej doméne je ukážka toho, že to s e-mailom myslíte vážne. Pre podnikateľov je to nutnosť, pre súkromé osoby odporúčaná varianta.

  Od 1,99 € mesačne

 • Presmerovanie

  Môžete využiť službu Webforward, ktorá presmeruje vašu doménu na inú webovú adresu. Ak budete chcieť presmerovať všetky e-maily prichádzajúce na vašu doménu na inú e-mailovú adresu, použijete službu Mailforward.

  Zadarmo

Na tomto webe používame súbory cookie, aby sme mohli zaistiť jeho plnú funkčnosť, analyzovať návštevnosť a prípadne vhodne prispôsobiť obsah a reklamu konkrétnym užívateľom. Všetky takto získané informácie spracovávame v súlade s dokumentom Vyhláseniem o ochrane osobných údajov.