O spoločnosti ACTIVE 24

Naša spoločnosť je popredným celoeurópskym poskytovateľom hostingových služieb. Zameriavame sa na malé a stredné podniky, ktorým ponúkame kompletné a nákladovo efektívne riešenia pre internet, pričom kombinujeme relevantné, dostupné a štandardizované produkty a výnimočne priateľský prístup.

História ACTIVE 24

ACTIVE 24 bola založená v roku 1998 v nórskom Oslo ako ACTIVE ISP. Od tej doby sme rozšírili svoje aktivity do pätnástich európskych krajín, vrátane Slovenskej republiky.

Filozofia ACTIVE 24

Naša filozofia vychádza z presvedčenia, že užívateľ internetu tu nie je na to, aby riešil technické problémy, ale preto, aby v plnej miere využil príležitosti, ktoré správne fungujúca internetová sieť ponúka. Preto sa neustále vyvíjame, prispôsobujeme novým trendom a snažíme sa bleskovo reagovať na všetky zmeny v požiadavkách našich zákazníkov, ku ktorým prechovávame maximálnu otvorenosť. Charakterizuje nás vysoká profesionalita, technologická vyspelosť a neustála túžba inovovať.

Pretože si uvedomujeme, že úspech každého podnikania stojí a padá na ľuďoch, investujeme okrem najmodernejších technológií taktiež do našich zamestnancov, lebo len oni môžu byť nositeľmi skutočně plodných zmien a inovácií.

Viac informácií nájdete na http://www.active24.sk/o-spolocnosti/

Tento web používa soubory cookie. Ďalším prezeraním tohto webu vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookies. Viac informácií